+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00

Co zrobić ze starym telefonem?

Żywotność telefonów komórkowych nie przekracza obecnie 5 lat, choć i ten czas można uznać za „mocno naciągany”, gdyż niektórzy producenci smartfonów wpierają swoje wyroby przez góra 3 lata oferując upgrady i aktualizacje oprogramowania umożliwiające swobodne korzystanie nie tylko z internetu, ale również szeregu aplikacji online’owych. Do tego dochodzą wypadki, którym bardzo często padają telefony komórkowe – zalania, upadki z wysokości, zmiażdżenia… To wszystko sprawia, że praktycznie każdy z nas posiada w swoim domu przynajmniej kilka przestarzałych lub niesprawnych smartfonów i telefonów komórkowych, z którymi nie do końca wie, co zrobić. Odpowiedzią na to pytanie jest skup telefonów komórkowych.

Jak działa skup telefonów komórkowych?

Powszechnie przyjęło się uważać, że w skupie telefonów przyjmowane są wyłącznie aparaty sprawne i potencjalnie atrakcyjne dla osób poszukujących telefonów z drugiej ręki. I faktycznie na rynku funkcjonuje wiele skupów telefonów komórkowych specjalizujących się w dalszej odsprzedaży używanych smartfonów i iphonów. Możemy w nich sprzedać zarówno sprawne urządzenia, które zwyczajnie nam się znudziły, jak i niesprawne telefony o dużej wartości, których z różnych względów nie opłaca się nam naprawiać. Skup telefonów TELE-ZŁOM działa inaczej.

Specjalizujemy się w odbiorze i utylizacji starych, niedziałających telefonów komórkowych, które zalegają w Państwa domach i firmach. Skupujemy telefony niezależnie od marki i modelu oraz stanu technicznego. Przyjmujemy telefony kompletne i niekompletne wszystkich producentów, zapewniając przy tym ekologiczną i bezpieczną dla środowiska utylizację. Działanie naszego skupu można – co do zasady – porównać do działania złomowiska. Przyjmujemy złom, który wyceniamy w zależności od gatunku surowca, a następnie poddajemy recyclingowi. Odpady nienadające się do ponownego przetworzenia utylizujemy.

Skup telefonów od firm

Stare aparaty telefoniczne to bolączka wielu firm. Zepsute lub zwyczajnie przestarzałe i z tego powodu bezużyteczne telefony zajmują miejsce, a ich przekładanie z kąta w kąt nierzadko jest powodem frustracji. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta biznesowego przyjeżdżamy do firmy i na miejscu wyceniamy złom, który – jeśli cena odpowiada klientowi – od raz zabieramy z sobą do utylizacji. W ten sposób praktycznie każdy przedsiębiorca z terenu Warszawy i okolicy może pozbyć się kłopotu bez wychodzenia z biura. Skupujemy również nowe smartfony i iphony, których uszkodzenia kwalifikują je do grupy elektrośmieci.

Zamknij Menu