+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00
Komputery

Skup komputerów Warszawa

Zużyte komputery stanowią spore zagrożenie dla naszego środowiska. Dlatego też, zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprzęt komputerowy należy poddać recyklingowi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy skup sprzętu IT i komputerów, które zostały już wyeksploatowane. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Warszawy i okolic. W przypadku hurtowych ilości sprzętu komputerowego jesteśmy w stanie dokonać odbioru sprzętu elektronicznego także z innych regionów kraju.

Nasza oferta na skup używanych komputerów, sprzętu komputerowego i IT skierowana jest zarówno do firm, przedsiębiorstw i instytucji, jak również klientów indywidualnych, którym leży na sercu dobro i ochrona środowiska. Skupujemy w całości uszkodzone komputery, skanery, drukarki i kserokopiarki. Oferowany przez nas skup starych komputerów pozwoli Państwu pozbyć się zużytego i niepotrzebnego sprzętu bez narażania otoczenia na zatrucie groźnymi substancjami. Posiadamy wszystkie stosowne pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności.

skup sprzętu it

Ważna informacja

Sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki. Jako skup komputerów oraz skup części komputerowych działamy na terenie miasta Warszawa. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru złomu przez skup komputerów i części komputerowych także z innych lokalizacji na terenie Polski.

Skup starych komputerów

Oprócz promowania proekologicznej postawy oferowany przez nas skup starych komputerów pozwala na odzyskanie wolnej przestrzeni. Jeżeli dotychczas Państwa biuro, teren przydomowy, garaż lub piwnica służyły jedynie jako miejsce do przechowywania niedziałającej już elektroniki, skup złomu komputerowego okaże się doskonałą okazją do porządków. Aby nie narażać się na wspomniane kary, grzywny czy mandaty i nie przykładać ręki do zanieczyszczenia środowiska, tego typu elektronika powinna zostać oddana do skupu sprzętu IT. Utylizowana na własną rękę lub składowana w nieodpowiednich warunkach zagraża nie tylko przyrodzie, ale również Państwa zdrowiu.

Skup złomu komputerowego

Skup sprzętu IT prowadzimy również z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą pozbyć się zalegających w firmie niepotrzebnych urządzeń. Powierzając komputery i ich komponenty (w szczególności dyski twarde i inne nośniki danych) naszej firmie, mogą mieć Państwo pewność, że dokonamy ich fachowej utylizacji oraz poddamy procesowi nieodwracalnego niszczenia danych przy użyciu specjalnych maszyn. Jednocześnie oddając nieużywane urządzenia do skupu sprzętu IT, możliwe jest jego wykreślenie z ewidencji środków trwałych przedsiębiorstwa.

Aby cieszyć się odzyskanym miejscem w domu i miejscu pracy, zapraszamy do oddania niepotrzebnych sprzętów na skup złomu komputerowego.

Zapewniamy atrakcyjne ceny!

Na terenie miasta Warszawa prowadzimy również skup kserokopiarek. Skup kserokopiarek przyjmuje sprzęt w ilościach hurtowych. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru złomowanego sprzętu z innych niż Warszawa lokalizacji na terenie kraju.

Zamknij Menu