+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00
Elektrośmieci

Skup elektroniki i elektrośmieci

Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny stanowi duże zagrożenie dla naszego otoczenia. Chcąc przeciwdziałać degradacji środowiska, oferujemy Państwu odbiór sprzętu elektronicznego i profesjonalny recykling elektroniki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jak największa liczba elektrośmieci, a więc zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (telefonów komórkowych, laptopów, monitorów, komputerów stacjonarnych, terminali, nawigacji, serwerów, szaf serwerowych, małego AGD, aparatów itp.) została unieszkodliwiona w sposób bezpieczny i nieinwazyjny. Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. W przypadku zgłoszenia chęci pozbycia się większej ilości elektrośmieci jesteśmy w stanie przeprowadzić odbiór sprzętu elektronicznego także z innych regionów kraju.
Głównym założeniem naszej firmy jest traktowanie elektrośmieci jako surowców, które należy poddać recyklingowi. Odpowiedzialnie realizowana polityka środowiskowa oraz zastosowanie najnowocześniejszych procesów recyklingowych przywraca wartość surowcom i jednocześnie przyczynia się do zachowania czystego środowiska naturalnego. Zawsze szukamy możliwie najlepszych rozwiązań dla odpadów, zapewniając w pierwszej kolejności ich odzysk. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Bogate doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne sprawia, że przeprowadzany przez nas recykling sprzętu elektronicznego jest usługą na najwyższym poziomie.

Ważna informacja

Jako skup elektrozłomu sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki.

Elektrośmieci: skup, odbiór i recycling sprzętu elektronicznego

Chcąc ochronić środowisko przed zawartymi w sprzęcie elektronicznym metalami i związkami chemicznymi, proponujemy profesjonalny skup elektroniki i elektrośmieci w Warszawie. Skupujemy szeroko rozumiany elektrozłom. Interesuje nas skup zepsutych telefonów komórkowych, ładowarek, nawigacji, kamer itp. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego też zapewniamy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru sprzętu.

Nasze działania skierowane są do szerokiego grona klientów, którzy stawiają na pełen profesjonalizm i rzetelność. Oferowany przez nas skup elektrotechniki na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego pozwoli Państwu pozbyć się odpadów elektronicznych zalegających w Waszych domach, firmach lub biurach. Dzięki nam nie tylko pozbędziecie się elektrośmieci, ale także przyczynicie się do ochrony środowiska, wyeliminujecie zagrożenie zatrucia groźnymi substancjami (np. rtęć, kadm, azbest) oraz dacie „drugie życie” odpadom.

Skup złomu elektronicznego Warszawa

Nie tylko troska o zdrowie i środowisko powinna być motywacją, aby oddać zużyte sprzęty na skup złomu elektronicznego. Zasady składowania oraz utylizacji odpadów elektronicznych są ściśle regulowane przez zapisy prawa. Problem dotyczy zwłaszcza dużych miast, w których jest niewiele miejsc przeznaczonych do recyklingu elektrośmieci. Warszawa wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom, zapraszając wszystkich świadomych obywateli miasta i okolic do oddania śmieci na skup złomu elektronicznego. To odpowiedź na potrzeby środowiska i odzyskanie wolnej przestrzeni w swoim domu lub miejscu pracy. Staramy się ułatwić poprawny recykling sprzętów elektronicznych także mieszkańcom innych regionów Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować odbiór sprzętu elektronicznego w Państwa firmie lub miejscu zamieszkania. Jedynym warunkiem jest zgłoszenie chęci oddania większych (hurtowych) ilości elektrośmieci. Jeśli zalegają w Państwa domach lub siedzibach firm elektrośmieci – skup TELE-ZŁOM pomoże w ich bezpiecznej, ekologicznej oraz zgodnej obowiązującymi procedurami utylizacji. Co ważne, działamy również jako skup telefonów

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane tego typu usługą.

Warunki skupu

  • Skup i utylizacja małej elektroniki
  • Przyjmujemy i wyceniamy sprzęt zepsuty i działający
  • Na każdą rzecz i urządzenie wystawiamy paragon lub FV
  • Naszym głównym celem jest mała elektronika
  • Współpracujemy z podmiotami prywatnymi i firmami
  • Wystawiamy dokument przekazania elektroniki do utylizacji
  • Gwarantujemy ekspresową obsługę
  • Zapłata za sprzęt "od ręki"
Zamknij Menu