+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00

Gdzie sprzedać telefon?

Przy okazji wymiany telefonu komórkowego na nowy, każdy z nas zastanawia się, co zrobić ze starym aparatem i zapewne każdy z nas trzyma w szufladzie kilka starych telefonów, które uważał, że mogą się jeszcze przydać.

Nie wiesz, co zrobić ze starym aparatem?

Jeśli nie znasz nikogo komu przyda się twój nieużywany telefon, znajdź w swojej okolicy firmę, która zajmuje się skupem i utylizacją telefonów i pozbądź się sprzętu w odpowiedzialny sposób.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać telefon?

Są firmy, takie jak nasza, które zajmują się skupem elektroniki i dodatkowo, oferują  korzystne ceny. Skupujemy działające i uszkodzone telefony komórkowe, tablety, nawigacje, laptopy itp. Pozbywając się zużytego sprzętu w ten sposób masz możliwość skorzystać na tym finansowo.

Nowe życie starego telefonu

Recykling często wymienianych urządzeń elektronicznych, jakimi są telefony komórkowe, to jednak przede wszystkim aktywne dbanie o środowisko. Uzyskane przez nas urządzenie ma swoją wartość i poddane może zostać dalszej przeróbce, zyskując tym samum szanse na dalsze życie. Pozornie nieprzydatny, mocno zużyty telefon może zawierać wiele cennych i sprawnych elementów, które wykorzystane zostaną przy budowie innych urządzeń elektronicznych.

Dlatego pod żadnym pozorem nie należy wyrzucić telefonu komórkowego do kosza na śmieci. Wyrzucanie telefonu do śmietnika niesie za sobą poważne szkody dla środowiska, ponieważ zawiera on wiele części i substancji, które są szkodliwe. Telefon komórkowy składa się z elementów takich jak plastik, ołów, rtęć, kadm i wiele innych substancji. Substancje te wyrzucone do ziemi mogą przedostawać się do wód gruntowych i zatruwać dziesiątki tysięcy litrów, a ich spalanie z kolei powoduje wydzielanie substancji rakotwórczych. Skup starych telefonów to bardzo korzystne rozwiązanie. Oferując skup telefonów, pomagamy naszym Klientom włączyć się do działań mających na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska, ofiarując im jednocześnie wymierne korzyści. Skupujemy sprawne, jak i uszkodzone telefony.

Zamknij Menu