+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00

Tablety

Skup tabletów – warszawa i okolice

Pragniemy zaproponować Państwu skup uszkodzonych tabletów. Działamy głównie na terenie Warszawy i pozostałej części województwa mazowieckiego. Odpowiadamy także na zgłoszenia klientów z innych regionów kraju. Wiemy, jak dbać o zadowolenie klienta i co robić, aby był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru niechcianego sprzętu.

Oferowany przez nas skup tabletów pozwoli Państwu rozwiązać problem posiadania niechcianego, starego lub zużytego sprzętu. Dzięki nam pozbędziecie się nieużywanego tabletu i tym samym przyczynicie się do ochrony środowiska naturalnego. Tablety skupujemy zarówno od osób fizycznych, jak również firm i instytucji. Nasza oferta to także idealna odpowiedź na ogłoszenia typu „sprzedam tablet”. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki.

Ważna informacja

Sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki.

skup tabletów i elektroniki – utylizacja zgodna z przepisami prawnymi

Skup tabletów i innego sprzętu elektronicznego działa przede wszystkim w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Wieloletnie doświadczenie branżowe sprawia, że nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się profesjonalną utylizacją sprzętu różnego rodzaju – z troską o najdrobniejsze szczegóły. Ogromna świadomość ekologiczna i odpowiednie zaplecze techniczne sprawiają, że możemy określić się mianem profesjonalistów w swoich fachu.

Nasza placówka oferuje klientom nie tylko skup uszkodzonych tabletów, ale także innego sprzętu elektronicznego, który zalega z domu lub firmie. Skupujemy między innymi komputery, laptopy, telefony, aparaty fotograficzne oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny i AGD. Zajmujemy się także zabezpieczeniem produktów, które mogą zawierać groźne substancje – np. rtęć.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Zamknij Menu