+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00

Laptopy

Skup starych laptopów

Zużyty sprzęt, taki jak laptopy, stanowi poważne zagrożenie dla naszego środowiska naturalnego. Aby ochronić otoczenie przed zawartymi w sprzęcie elektronicznym metalami i związkami chemicznymi, proponujemy profesjonalny skup starych i uszkodzonych laptopów. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. W przypadku dużych ilości uszkodzonego lub zużytego sprzętu, jesteśmy w stanie odebrać go także z innych regionów Polski. Działamy rzetelnie, profesjonalnie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru sprzętu.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru sprzętu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zaistnieć na rynku jako godny zaufania partner w gospodarce odpadami. Jako firma prowadząca skup starych laptopów, stanowimy ważne ogniwo w procesie odzysku i recyklingu, chroniąc przy tym środowisko naturalne.

Ważna informacja

Sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki.

Proponowany przez nas skup starych laptopów to doskonała oferta nie tylko dla firm i instytucji, ale także dla klientów indywidualnych, którzy posiadają stary lub uszkodzony sprzęt i nie mają co z nim zrobić. Dzięki nam, pozbędziecie się Państwo niepotrzebnego sprzętu i tym samym przyczynicie się do ochrony otoczenia. Zapraszamy do współpracy!

Zamknij Menu