Skup

Warunki skupu:

  • Skup i utylizacja małej elektroniki.
  • Przyjmujemy i wyceniamy sprzęt zepsuty i działający.
  • Na każdą rzecz i urządzenie wystawiamy paragon lub FV.
  • Naszym głównym celem jest mała elektronika.
  • Współpracujemy z podmiotami prywatnymi i firmami.
  • Wystawiamy dokument przekazania elektroniki do utylizacji.
  • Gwarantujemy ekspresową obsługę.
  • Zapłata za sprzęt "od ręki".

banner

Skup IT i innego sprzętu elektronicznego

Masz złom elektroniczny i nie wiesz co z nim zrobić? Nieużywany od lat laptop, tablet, nawigacja samochodowa czy nawet aparat fotograficzny zalega w domowej szafie, a Tobie zabrakło pomysłu jak się go pozbyć? Już dzisiaj zgłoś się do nas! Zajmujemy się skupem zużytego sprzętu IT oraz elektroniki w każdym stanie. Skupujemy praktycznie wszystkie rodzaje sprzętu elektronicznego.

Chcesz oddać nam niepotrzebną elektronikę? Skorzystaj z bezpłatnego formularza wyceny swojego sprzętu. Po prostu kliknij przycisk "Wycena" w górnej części naszej strony i wypełnij formularz - postaraj się podać nam jak najwięcej informacji na temat zużytych urządzeń elektronicznych, a wycenę otrzymasz w możliwie najkrótszym czasie. Zadbaj o środowisko razem z nami!

Pragniemy zaproponować Państwu skup zużytego sprzętu elektronicznego. Działamy głównie na terenie Warszawy i pozostałej części województwa mazowieckiego. Odpowiadamy także na zgłoszenia Klientów z innych regionów kraju. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru. Skupujemy komputery, telefony, tablety, laptopy itp, tylko w większych ilościach. Nie skupujemy pojedynczego sprzętu typu telewizory, pralki, lodówki i wszelki sprzęt AGD. Taki urządzenia możemy jedynie przyjąć bezpłatnie na miejscu naszego magazynu w ramach utylizacji. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru sprzętu.

Nasza oferta na skup zużytego sprzętu elektronicznego pozwoli Państwu pozbyć się odpadów elektronicznych, zalegających w Waszych domach lub biurach i tym samym przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Nasze działania skierowane są do szerokiego grona klientów, którzy stawiają na pełen profesjonalizm i rzetelność. Z nami pozbędziecie się zbędnego sprzętu zarówno tego działającego ale już niepotrzebnego, jak również przeznaczonego do utylizacji.