+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00

Telewizory

Skup starych telewizorów

Ważna inforamacja

Od 1 lipca 2016 zawieszamy skup telewizorów. Jeżeli koniecznie chcesz pozbyć się swojego telewizora, możemy odebrać go za darmo.

Zużyty sprzęt stanowi poważne zagrożenie dla naszego otoczenia przez zawarte w nim metale oraz związki chemiczne. Chcąc przeciwdziałać degradacji środowiska przez niechciany sprzęt, oferujemy Państwu skup starych telewizorów, które następnie poddajemy bezpiecznej utylizacji. Posiadamy wszystkie stosowne pozwolenia do prowadzenia naszej działalności. Zapewniamy atrakcyjne ceny, błyskawiczną obsługę oraz indywidualnie ustalony termin odbioru sprzętu. Na każdy sprzęt wystawiamy paragon lub FV.

Nasza oferta na skup telewizorów skierowana jest zarówno do użytkowników prywatnych, jak również firm i instytucji. Pozwalamy szybko i wygodnie oddać lub sprzedać niechciany sprzęt niezależnie od miejscowości, w której Państwo mieszkacie. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, jednakże w przypadku dużej ilości sprzętu, jesteśmy w stanie odebrać go także z innych regionów Polski. Dzięki nam i naszej ofercie pozbędziecie się Państwo niechcianego telewizora i jednocześnie przyczynicie się do ochrony środowiska naturalnego. Nasza oferta to idealna odpowiedź na ogłoszenia typu “sprzedam telewizor ” czy “oddam telewizor”. Rozwiązujemy problemy dotyczące starych rzeczy i tym samym pozwalamy zdobyć pieniądze na zakup nowego sprzętu. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki. Zapraszamy!

Zamknij Menu