+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00
Telefony

Skup telefonów komórkowych Warszawa

Telefony komórkowe są w naszym kraju powszechnie używane już od około dwóch dekad. Większość użytkowników „komórek” posiada nawet kilka starych, zalegających w domu modeli, z którymi nie wie co zrobić. Odpowiedzią jest nasz skup niedziałających telefonów, które poddajemy fachowej i bezpiecznej utylizacji w trosce o środowisko naturalne i porządek w Państwa domach.

Pragniemy zaproponować Państwu skup telefonów komórkowych. Jako skup złomu elektronicznego, działamy głównie na terenie Warszawy i pozostałej części województwa mazowieckiego. Bardzo często odpowiadamy również na zgłoszenia klientów z pozostałych regionów kraju. Interesują nas różnego rodzaju telefony komórkowe. Prowadzimy zarówno skup starych telefonów komórkowych, jak również skup telefonów uszkodzonych. Skupujemy nowe, stare, zużyte lub zepsute telefony od użytkowników prywatnych, a także firm i instytucji.

Ważna informacja

Sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki.

Skup telefonów używanych

Oferując skup używanych telefonów, zapewniamy atrakcyjne ceny, ekspresową obsługę i bezpośredni odbiór sprzętu od klienta. Dzięki temu, że posiadamy bogate doświadczenie i doskonale rozumiemy Państwa potrzeby oraz oczekiwania, proponujemy o wiele lepsze rozwiązania niż komisy telefonów. Skupujemy bowiem nie tylko sprawny i działający sprzęt, ale prowadzimy też skup zepsutych telefonów komórkowych. Nasza znajomość rynku pozwala dostarczać najwyższej jakości usługi oraz dbać o zadowolenie i satysfakcję klienta. Na każdy skupiony od Państwa telefon, wystawiamy paragon lub FV. Nasza oferta na skup telefonów komórkowych pozwoli Państwu pozbyć się niechcianego sprzętu i tym samym przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Ponadto oferowany przez nas skup używanych telefonów pozwoli Państwu zdobyć pożądaną gotówkę i dzięki niej sfinalizować zakup nowego, wymarzonego sprzętu.

Skup starych telefonów

Skup starych telefonów to, oprócz troski o środowisko, także troska o dodatkową przestrzeń w domu. Jeżeli Państwa problemem jej tendencja do gromadzenia zużytych sprzętów, skup używanych telefonów pomoże przeprowadzić porządki. Pozbycie się złomu elektronicznego w sposób zgodny z przepisami regulowanymi przez prawo, jest zatem nie tylko postawą proekologiczną, ale także ekonomiczną. Chroni Państwa przed konsekwencjami finansowymi, które są przewidziane za składowanie lub wyrzucanie sprzętów w miejscach niedozwolonych. Na terenie miasta Warszawa przepisy te są szczególnie restrykcyjnie respektowane, dlatego w trosce o wspólne dobro zapraszamy na nasz skup telefonów.

Co zrobić ze starymi telefonami?

Wielu z nas posiada stare i nieużywane telefony komórkowe, które zalęgają nam w szafce i niepotrzebnie zajmują miejsce. Często zastanawiamy się co zrobić z niepotrzebnym telefonem i gdzie można sprzedać stare telefony? Firma Tele-Złom wychodzi naprzeciw tym pytaniom i oferuje swoim Klientom skup starych telefonów komórkowych. Sprzedaż starego telefonu to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu nasza firma pomaga Klientom pozbyć się niepotrzebnego urządzenia i jednocześnie włączyć się do działań mających na celu dbanie o środowisko naturalne.

Skup zepsutych telefonów

Nie jest dla nas istotne, w jakim stanie jest Państwa sprzęt. Prowadzimy zarówno skup niedziałających telefonów komórkowych, jak i urządzeń sprawnych. Skup telefonów komórkowych to doskonałe miejsce dla utylizacji nieużywanych i uszkodzonych sprzętów, które zostaną poddane profesjonalnemu recyklingowi. Zapraszamy – nasz skup zepsutych telefonów komórkowych i niepotrzebnego sprzętu przyjmie od Państwa każde urządzenie.
Zamknij Menu