+48 504 501 444 | Józefa Mehoffera 36, Warszawa | Pn.-Pt.: 9.00-18.00, So.: 11.00-15.00
Tablety

Skup uszkodzonych tabletów

Pragniemy zaproponować Państwu skup uszkodzonych tabletów. Działamy głównie na terenie Warszawy i pozostałej części województwa mazowieckiego. Odpowiadamy także na zgłoszenia klientów z innych regionów kraju. Wiemy, jak dbać o zadowolenie klienta i co robić, aby był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Gwarantujemy korzystne ceny i indywidualnie ustalony termin odbioru niechcianego sprzętu.

Oferowany przez nas skup tabletów pozwoli Państwu rozwiązać problem posiadania niechcianego, starego lub zużytego sprzętu. Dzięki nam pozbędziecie się nieużywanego tabletu i tym samym przyczynicie się do ochrony środowiska naturalnego. Tablety skupujemy zarówno od osób fizycznych, jak również firm i instytucji. Nasza oferta to także idealna odpowiedź na ogłoszenia typu “sprzedam tablet”. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki.

Skup iPadów Warszawa

Prowadząc skup uszkodzonych tabletów oferujemy odbiór urządzeń elektronicznych niezależnie od marki i producenta. Na terenie miasta Warszawa działamy jako skup tabletów, skup iPadów, jak również jako skup sprzętu elektronicznego. Niezależnie od „szyldu” oferujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Nasz skup uszkodzonych tabletów odpowiada na potrzeby klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Klientów indywidualnych zainteresowanych złomowaniem sprzętu elektronicznego w postaci zepsutych tabletów oraz iPadów zachęcamy do zgromadzenia w ustalonym punkcie odbioru elektrośmieci jak największej liczby urządzeń. To pozwoli nam na realizację usługi, a Państwa uwoli od zalegających w szufladach i szafkach niesprawnych tabletów i iPadów. Skupujemy zarówno urządzenia uszkodzone podczas użytkowania, jak i urządzenia sprawne, które nie nadają się do dalszego użytku ze względu na brak wymaganych aktualizacji systemowych.

Ważna informacja

Sprzęt elektroniczny skupujemy w hurtowych ilościach. Nie skupujemy pojedynczych sztuk elektroniki.

Skup tabletów Warszawa

Skup tabletów i innego sprzętu elektronicznego działa przede wszystkim w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Wieloletnie doświadczenie branżowe sprawia, że nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się profesjonalną utylizacją sprzętu różnego rodzaju – z troską o najdrobniejsze szczegóły. Ogromna świadomość ekologiczna i odpowiednie zaplecze techniczne sprawiają, że możemy określić się mianem profesjonalistów w swoich fachu.

Nasza placówka oferuje klientom nie tylko skup uszkodzonych tabletów, ale także innego sprzętu elektronicznego, który zalega z domu lub firmie. Skupujemy między innymi komputery, laptopy, telefony, aparaty fotograficzne oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny i AGD. Zajmujemy się także zabezpieczeniem produktów, które mogą zawierać groźne substancje – np. rtęć.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Zamknij Menu